De PAN heeft er een nieuwe coördinator bij: Niek Heijink. Hij zal zich voornamelijk bezig houden met het agrarisch natuurbeheer. Niek is ongeveer 8 uur per week beschikbaar voor de PAN en zal dit vooral op de donderdag doen. Hieronder stelt hij zich voor:

Mijn naam is Niek Heijink, ik ben 30 jaar oud en woon samen met mijn vriendin Alexandra in Aalten. Ik heb samen met mijn ouders een melkveebedrijf in Lintelo. We hebben 120 melkkoeien, 64 hectaregrond, waarvan een groot gedeelte gras, een beetje mais en gerst.

We hebben ook wat natuur in beheer, dit is onder gebracht bij de VAL. Daarnaast geef ik 1 middag in de week praktijkles op de boerderij aan leerlingen van het Zone-College.

Ik ben actief als voorzitter van de Stichting Survival Dinxperlo en doe ik bestuurswerk voor de Coöperatie CRV. Ik sport 2 á 3 keer in de week voor de survival en buiten de Corona om zoek ik graag de gezelligheid op bij vrienden en kennissen.

 nickheijnink300

Klik op de illustratie voor een grotere versie in een nieuw venster.